ورود به مدیریت وبلاگ

شمار قربانیان آتش سوزی سیبری روسیه به 53 نفر رسید

به گزارش ایرنا، رسانه های روسی ازجمله شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه و شبکه تلویزیونی ان.تی.وی روز دوشنبه خاطرنشان کردند: وضعیت 11 نفر دیگر که در آتش سوزی مرکز تجاری زیمنایا ویشنیا در شهر کمرووا مفقود شده اند، مشخص نیست.
بر اساس این گزارش ها، 12 نفر هم در بیمارستان بستری هستند.
امدادگران همچنان در زیر آوارهای مرکز تجاری که هنوز دلیل آتش سوزی در آن مشخص نشده، به جستجوی افراد ناپدید شده می پردازند.
ولادیمیر پوچکوف وزیر موقعیت های اضطراری روسیه که در محل حادثه حاضر شده است، گفت که بخش های مختلف مرکز تجاری مورد جستجو قرار می گیرد و امدادگران از تمام امکانات برای این منظور استفاده می کنند.
در همین حال شبکه ان.تی.وی اعلام کرد: چهار نفر از جمله رئیس بخش سرگرمی های کودکان که در طبقه چهارم مرکز تجاری قرار داشت و آتش سوزی در آن رخ داده بود، دستگیر شده اند.
به گزارش این رسانه، بسیاری از قربانیان در سینمایی قرار داشتند که در طبقه چهارم قرار گرفته بود و در هنگام حادثه درهای آن بسته بود و کودکان بر اثر خفگی گاز جان خود را از دست دادند.
مرکز تجاری زیمنایا ویشنیا پنج سال پیش افتتاح شد و دیشب اعلام شد که این مرکز به طور کامل نابود می شود.
در همین حال شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه اعلام کرد: بازرسی تمام مراکز تجاری در استان کمرووا و نیز مناطق مختلف روسیه برای یافتن تخلفات احتمالی ساختمان سازی در این کشور آغاز شده است.
روسیه همه ساله شاهد وقوع دهها آتش سوزی با قربانیان پرشمار است که بیشترین تلفات در سال 2012 با 162 هزار رویداد و جان باختن 11 هزار و 750 نفر بوده است.
اروپام 391*1346*1590

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)