ورود به مدیریت وبلاگ

گرامیداشت 70 سالگی تولید خودروهای اسپرت توسط پورشه

تاریخ: 06 فروردین 1397

در: پورشه

می‌خواهید کلکسیونی از پورشه‌های کلاسیک را ببینید؟ البته که باید به آلمان بروید؛ اما جدیدترین نمایشگاه این محصولات در موزه اشتوتگارت پورشه یا پارک اتواشتات گروه فولکس‌واگن در ولفسبورگ نیست بلکه این بار با یکدیگر به برلین می‌رویم.


اینجا بود که پورشه اولین بار اجازه تولید مدل 356 را چندین دهه پیش به دست آورد؛ بنابراین برای گرامیداشت این حرکت تاریخی، آلمان نمایشگاه ویژه‌ای را افتتاح کرده‌اند.

این نمایشگاه نشان دهنده لحظات تاریخی مهم پورشه است. همه محصولات از اولین 356 رودستر گرفته تا کانسپت میژن E جدید در این رویداد حضور دارند. همچنین یک میلیونمین دستگاه از پورشه 911 تولیدی به همراه باکستری ویژه، خودروی مسابقه‌ای 917/20 Pink Big و پانامرا توربو S E-Hybrid اسپورت توریسمو نیز در این نمایشگاه دیده می‌شوند.


مدیر موزه پورشه می‌گوید:

پیام نمایشگاه ما این است: روح خلاقیت که در طول 70 سال گذشته باعث شده پورشه یکی از پرسودترین خودروسازان دنیا باشد و همچنان تجربه برند منحصربه‌فردی را در آینده ارائه کند.


این نمایشگاه در برلین و در تأسیسات گروه فولکس‌واگن برپا شده است. مدیران پورشه به مدت هفت روز و از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود و البته هیچ هزینه‌ای بابت ورودی دریافت نمی‌شود.


این تنها یکی از چند فعالیت ویژه پورشه برای گرامی داشت هفتادمین سالگرد تولید محصولات اسپورت خود است. نمایشگاه ویژه دیگری نیز در موزه Zuffenhausen برگزار خواهد شد. حسی به ما می‌گوید سورپرایزهای بیشتر پورشه در سال جاری رو خواهد شد!جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)