ورود به مدیریت وبلاگ

جوان 17 ساله در رودخانه سیروان پاوه غرق شد

سعدی مصطفی زاده روز دوشنبه به ایرنا افزود: این فرد در روستای 'شیخان' از توابع بخش نوسود شهرستان پاوه دچار حادثه شده است.
وی اظهار کرد: به محض اطلاع از موضوع بلافاصله گروه امداد و نجات جمعیت هلال احمررا وارد عمل کردیم تا عملیات جستجو را آغاز کنند.
وی اضافه کرد: با وجود تلاش چندین ساعته گروه امداد و نجات و جستجو در آبهای خروشان سیروان تاکنون موفق به پیدا کردن جسد این فرد نشده اند.
رئیس جمعیت هلال احمر پاوه هم گفت: این فرد ساعت 13 روز یکشنبه پنجم فروردین ناپدید می شود که پس از اطلاع خانواده وی به بخشداری و هلال احمر، بلافاصله با مسئولان سد هیروی برای بستن دریچه های سد هماهنگ کردیم.
امید زیبایی افزود: نیروهای امداد و نجات هلال احمر بعد از چند ساعت جستجو موفقیتی نداشتند و به علت تاریکی هوا و گل آلود بودن آب سیروان جستجو به امروز موکول شده که تا این ساعت نیز جسد این جوان پیدا نشده است.
شهرستان پاوه با بیش از 61 هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
7448/8066

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)