ورود به مدیریت وبلاگ

مسمومیت دارویی جان 2 جوان را گرفت

سرهنگ اسماعیل جمشیدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا یادآوری کرد: افرادی که در بیمارستان قائم اسدآباد تردد داشتند به 2 جوان که در داخل یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس مدت طولانی حضور داشتند مشکوک شده و موضوع را با مرکز فوریت های پلیسی 110 در میان می گذارند.
وی اضافه کرد: پس از حضور عوامل انتظامی در محل و باز کردن در خودرو، مشخص می شود این 2 جوان جان خود را از دست دادند.
فرمانده انتظامی اسدآباد افزود: تیم ویژه ای از پلیس آگاهی به همراه قاضی کشیک در صحنه حضور یافته و جسد این افراد برای تحقیقات بیشتر تحویل پزشکی قانونی می شود.
سرهنگ جمشیدی با بیان اینکه خانواده این 2 جوان شناسایی شدند، گفت: تحقیقات اولیه پلیس گویای این است که این افراد مسافر عبوری بودند که به علت مسمومیت دارویی در بیمارستان بستری می شوند.
به گفته فرمانده انتظامی اسدآباد این افراد پس از کسب بهبودی، با رضایت خود از بیمارستان ترخیص می شوند اما پس از سوار شدن داخل خودرو مجدد دچار مشکل مسمومیت شده و جان خود را از دست می دهند.
شهرستان اسدآباد در فاصله 45 کیلومتر غرب استان و در مسیر جاده همدان- کرمانشاه قرار دارد.
7526/2090

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)