ورود به مدیریت وبلاگ

فیس لیفت هیوندای Creta با سانروف دیده شد

در حالی که هیوندای به تست Creta مدل 2018 در هند ادامه می دهد، مجموعه دیگری از تصاویر فاش شده این خودرو در اینترنت منتشر شده است.

در حالی که هیوندای به تست Creta مدل 2018 در هند ادامه می دهد، مجموعه دیگری از تصاویر فاش شده این خودرو در اینترنت منتشر شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، این تصاویر فاش شده جدید علاوه بر تغییرات قبلی دو تغییر تازه را نشان می دهند که هیوندای برای فیس لیفت Creta در نظر گرفته است. اولین تغییر دیده شده در این تصاویر افزودن سانروف است که اکنون در هوندا WR-V ارائه می شود که یک B-SUV کم تر از 4 متر نسبتا ارزان تر است. دومین تغییر، تجهیز این خودرو به رینگ های آلیاژی دو رنگ 17 اینچی گرفته شده از هیوندای Creta اسپرت مخصوص برزیل است. گمان می رود هیوندای این رینگ ها را تنها در نسخه های SX+ و SX(O) ارائه دهد.
تغییرات عمده دیگری برای فیس لیفت Creta پیش بینی نمی شود. ممکن است هیوندای سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی این شاسی بلند را ارتقا دهد تا از برنامه تلفن همراه Auto Link پشتیبانی کند. هیوندای Creta پیش از فیس لیفت با سه گزینه موتور 1.6 لیتری VTVT بنزینی، 1.4 لیتری CRDi دیزلی و 1.6 لیتری VGT CRDi دیزلی موجود است. هر سه این موتورها به گیربکس دستی شش سرعته متصل هستند اما آپشن اتوماتیک شش سرعته نیز برای نسخه های 1.6 لیتری آن موجود است. گمان نمی رود این ویژگی ها در فیس لیفت Creta تغییر کند.

مخاطبان پایگاه خبری «مجله ماشین» از این پس می‌توانند مهم‌ترین اخبار روز خودروسازی ایران و جهان را در اسرع وقت روی تلفن‌ همراه و رایانه خود دریافت نمایند.

جهت عضویت از طریق لـیـنـک زیر وارد کانال پایگاه خبری «مجله ماشین» شوید و گزینه join (پیوستن) را بزنید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)