ورود به مدیریت وبلاگ

بیماری اوتیسم کودکان، راهنمای کامل

درخودماندگی یا اوتیسم نوعی اختلال رشدی از نوع روابط اجتماعی است که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود.

نی نی بان: راهنمای جدید نی نی بان با عنوان اوتیسم در کودکان درباره یکی از اختلالاتی است که این روزها بسیاری از والدین را نگران کرده است. والدین مدام نگران هستند که فرزندشان دچار اختلال اوتیسم یا درخودماندگی شود و از آنجا که بروز آن علت مشخصی ندارد، این نگرانی چند برابر می‌شود.  
درخودماندگی یا اوتیسم نوعی اختلال رشدی از نوع روابط اجتماعی است که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود. علائم این اختلال تا پیش از سه سالگی بروز می‌کند و علت اصلی آن ناشناخته ‌است. این اختلال در پسران شایع‌تر از دختران است.

این اختلال بر رشد طبیعی مغز در حیطه تعاملات اجتماعی و مهارت‌های ارتباطی تأثیر می‌گذارد. به طوری که کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم، در ارتباطات کلامی و غیر کلامی، تعاملات اجتماعی و فعالیت‌های مربوط به بازی، مشکل دارند. در این اختلال، ارتباط با دیگران و دنیای خارج را برای آنان دشوار می‌سازد.

راهنمای اوتیسم در کودکان

این راهنما مطالب بسیار مفیدی را درباره این بیماری برای والدین ارائه می‌کند. 
برای مطالعه خلاصه مطالب اوتیسم در کودکان می‌توانید به این صفحه مراجعه و برای دیدن مطالب کامل روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

حقایقی درباره اوتیسم

تصویری: اوتیسم چیست؟

باورهای اشتباه درباره اوتیسم

علائم زودهنگام اوتیسم

اوتیسم و ضریب هوشی

چه والدینی فرزندان اوتیسمی دارند؟

تفاوت دختران و پسران اوتیسمی

اوتیسم و رژیم غذایی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)