ورود به مدیریت وبلاگ

اهداف جاه‌طلبانه تولید محصولات مرسدس بنز

دایملر، مالک برند مرسدس بنز در حال افزایش سقف تولید خود در سال جاری بوده و می‌خواهد در هر سال 3 میلیون دستگاه خودرو تولید کند.


این کمپانی سال پیش 2.4 میلیون دستگاه خودرو فروخت اما افزایش سقف تولید به ژرمن‌ها اجازه خواهد داد تا نسبت به سال پیش افزایش فروش 25 درصدی داشته باشند.


مارکوس شافر یکی از اعضای هیئت‌مدیره دایملر گفته است:

تأسیسات تولید جهانی ما با نرخ کارایی بالایی در حال تولید خودرو هستند. به همین دلیل است که ما در حال گسترش توانایی‌های تولید خود بر طبق تقاضای بازار و حرکت به‌سوی 3 میلیون دستگاه در سال هستیم.


مرسدس به منظور کمک به تحقق این هدف بزرگ سبد محصولات خود را تا 40 نسخه افزایش خواهد داد که یکی از آن‌ها نسخه 4 درب کوپه AMG GT است. تأسیسات تولید جدیدی نیز در سال‌های آینده و در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا افتتاح خواهند شد. همچنین تأسیسات جدید مرسدس در مکزیک نیز نیمه دوم سال جاری افتتاح می‌شود و سال آینده شاهد تأسیس کارخانه جدید در مجارستان و البته پکن نیز خواهیم بود.


سرمایه‌گذاری کل این تأسیسات به حدود 3.7 میلیارد دلار می‌رسد اما انتظار می‌رود رشد فروش و درآمد این خودروساز به خاطر ارائه محصولات و تکنولوژی‌های جدید این حجم از سرمایه‌گذاری را توجیه کند. انتظار می‌رود درآمد دایملر پیش از محاسبه مالیات و سایر هزینه مشابه درآمد سال پیش باشد.


احتمال اینکه جیلی به این سرمایه‌گذاری کمک کند وجود دارد. این خودروساز چینی اخیراً 9.7 درصد از سهام دایملر را خریده و به استفاده از تکنولوژی‌های الکتریکی مرسدس در محصولات خود علاقه مند است. سرمایه‌گذاری جیلی در دایملر باعث شد این خودروساز به بزرگ‌ترین سهامدار دایملر بدل شود و موسسه سرمایه‌گذاری کویت با سهم 6.8 درصدی را پشت سر بگذارد.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)