ورود به مدیریت وبلاگ

حرکات جنین کم شده، دلواپسم!

سه چهار روز مونده که ماه ششمم تموم بشه تقریبا تا پنج روز پیش تکونای جنینم خوب بوده ولی الان خیلی خیلی کم شده شیرینی هم میخورم ولی بازم فایده نداره.

سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سه چهار روز مونده که ماه ششمم تموم بشه تقریبا تا پنج روز پیش تکونای جنینم خوب بوده ولی الان خیلی خیلی کم شده شیرینی هم میخورم ولی بازم فایده نداره لطفا راهنماییم کنید چون خیلی دلواپسم. در ضمن نوبت سونوی بعدیمم دو هفته دیگست.

پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
دوست عزیز وقتی در شش ماهگی به سر می برید و حرکات جنین تان نسبت به روزهای قبل به طور ملموسی کاهش پیدا کرده است معنایش این است که باید فورا به پزشک متخصص یا یکی از بیمارستان ها یا کلینیک های تخصصی زنان و زایمان مراجعه کنید تا بررسی های لازم از نظر سلامت جنین برای شما صورت گرفته و صدای قلب جنین توسط پزشک سمع شود تا مطمئن شویم که موردی برای نگرانی وجود ندارد. پس حتما در اسرع وقت برای این بررسی مراجعه داشته باشید و این ساله را پشت گوش نیندازید. البته استرس بیش از حد نداشته باشید ولی به هر حال این بررسی را باید انجام دهید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)