ورود به مدیریت وبلاگ

شبکه تلویزیون روسیه:شمار قربانیان آتش سوزی سیبری به 37 تن افزایش یافت

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا، این شبکه تلویزیونی روسیه ، شمار کشته شدگان را که پیشتر 7 نفر و 30 مفقودی اعلام شده بود را 37 تن اعلام کرد.
شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه نیز یکشنبه شب اعلام کرد که آتش سوزی در مرکز تجاری زیمنایا ویشنیا در شهر کمرووا در منطقه سیبری روسیه خاموش شده است.
بر اساس این گزارش، سقف طبقه چهارم مرکز تجاری به مساحت 1200 متر فرو ریخته است و احتمال می رود افراد زیادی در زیر آوار مانده باشند.
بیش از 280 آتش نشان با 62 دستگاه آتش نشانی کار اطفای حریق این مرکز تجاری چهار طبقه را برعهده دارند.
امان تولیف استاندار استان کمرووا در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه گزارشی از این حادثه ارائه کرد.
در مورد آمار مفقودشدگان اخبار ضد و نقیض وجود دارد و در حالی که شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه اعلام کرد در حریق 30 نفر ناپدید شده اند، خبرگزاری ریانووستی یادآورشد: 69 نفر ازجمله 40 کودک مفقود شده اند که از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست.
به گزارش رسانه ها، با توجه به ابعاد گسترده حادثه، وزیر موقعیت های اضطراری روسیه عازم منطقه کمرووا شده است.
شبکه دوم تلویزیون دولتی پیشتر در پایگاه اینترنتی خود نوشت: در حریق در مرکز تجاری کمرووا، 24 نفر مجروح شده اند و اکنون با 17 نفر از افراد در مرکز تجاری نیز نمی توان ارتباط برقرار کرد.
روسیه همه ساله شاهد وقوع هزاران آتش سوزی با قربانیان پرشمار است که بیشترین تلفات سال 2012 با 162 هزار رویداد و جان باختن 11 هزار و 750 نفر ثبت شده است.
شبد**اروپام 391** 1346 **1010

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)