ورود به مدیریت وبلاگ

دانشمند روسی کشف بقایای موجودات فضایی مومیایی شده را تایید کرد!

ارسال شده توسط: کیا علیپور 05 فروردین 97 ساعت 22:25

در سال 2017 بقایای عجیبی از موجوداتی ناشناخته و باستانی در کشور پرو کشف شد که توجه زیادی به خود جلب کرد؛ در همین رابطه به تازگی محققی روسی اعدا کرده که این بقایا موجودات فضایی مومیایی شده هستند!

«به نظر می‌رسد که آن‌ها انسان باشند، اما ساختار آناتومی این موجودات با ما بسیار متفاوت است!» آنچه که خواندیم بخشی از صحبت‌های دانشمندی روسی به نام کنستانتین کوروتکوف (Konstantin Korotkov) در مورد بقایای باستانی عجیبی بود که در سال 2017،‌ در کشور پرو کشف شد.

آیا بقایای کشف‌شده در پرو موجودات فضایی مومیایی شده هستند؟!

این بقایا که در نگاه اول به نوعی انسان ماقبل تاریخ شبیه‌اند، موجوداتی عجیب با جمجمه‌های بلند و دستان و پاهایی با سه انگشت هستند که از زمان کشف تاکنون توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند؛ به طور کلی اکثر دانشمندان و صاحب‌نظران جهان معتقدند که این کشفیات قلابی بوده و هدف از ساخت و دفن آن‌ها در منطقه‌ای تاریخی چیزی جز کلاه‌برداری نیست. با این وجود دانشمندانی هم مانند کوروتکوف هستند که با نظر این محققان مخالف بوده و صحت بقایای پیداشده را تایید کرده‌اند.

در همین رابطه، کوروتکوف به تازگی اعلام کرده که تعدادی آزمایش دی ان ای را بر روی این موجودات انجام داده است و در کمال تعجب، به این نتیجه رسیده که آن‌ها بقایای موجودات فضایی مومیایی شده‌ هستند!

دانشمندی روسی صحت بقایای موجودات فضایی مومیایی شده را تایید کرد!

دکتر کنستانتین کوروتکوف در یکی از دانشگاه‌های سن‌پترزبورگ روسیه به عنوان استاد علوم کامپیوتری و بیوفیزیک تدریس می‌کند و بسیاری او را به واسطه اظهارنظرهای عجیبش می‌شناسند؛ به عنوان مثال در سال 2008 این محقق ادعا کرده بود که دستگاهی برای عکس‌برداری از روح انسان ساخته، اما پس از بررسی‌های دیگر کارشناسان اعلام شد که چنین کاری ممکن نیست و کوروتکوف ادعای دروغی مطرح کرده است.

اطلاعاتی از مومیایی‌های کشف‌شده در پرو

یکی از مومیایی‌های پرویی که به نام ماریا شناخته می‌شود، در جریان جستجویی به سرپرستی نویسنده و نظریه‌پرداز معروف، جیمی موآسن (Jaime Maussan) کشف شد. موآسن یک یوفولوژیست و از نویسندگان داستان‌های تخیلی و متافیزیکی بوده و اینطور که او و تیمش اعلام کرده‌اند، ماریا در نزدیکی خطوط نازکا (Nazca Lines)، یکی از معروف‌ترین و مرموزترین آثار باستانی پرو مربوط به پنج قرن پیش از میلاد مسیح،‌ قرار داشت.

دانشمندی روسی صحت بقایای موجودات فضایی مومیایی شده را تایید کرد!

با توجه به شکل جمجمه و وضعیت دست‌ها و پاها،‌ محققان بلافاصله پس از کشف ماریا اعلام کردند که این موجود با هر جاندار دیگری بر روی زمین فرق دارد؛ در همان زمان کوروتکوف گفت که ویژگی‌های آناتومی این بقایا حاصل تغییر شکل نیستند و آنچه که می‌بینیم ساختار طبیعی موجودات است.

یک سال بعد از این ادعا هم از طرف کوروتکوف اعلام شد که پس از انجام آزمایش‌های مختلف ژنتیکی بر روی نمونه‌هایی از بافت مومیایی‌ها، او و همکارانش کشف کرده‌اند که ماریا موجودی شبه انسان است و همانند ما 23 کروموزوم دارد!

دانشمندی روسی صحت بقایای موجودات فضایی مومیایی شده را تایید کرد!

کوروتکوف در مصاحبه با رسانه روسی اسپاتنیک گفته است که او در حال حاضر مشغول انجام آزمایش‌های گوناگونی بر روی ساختار ژنتیکی این موجودات فضایی مومیایی شده است و قصد دارد که میزان شباهت جانداران به انسان‌ها را دقیق‌تر بررسی کند.

با این حال متخصصان می‌گویند که ساختار قفسه سینه مومیایی‌ها به میزان قابل‌توجهی با شکل قفسه سینه ما تفاوت دارد؛ یکی از رادیولوژیست‌های روسی می‌گوید که بر اساس بررسی‌ها، ساختار کلی نای، قلب، طحال، کبد و دیافراگم موجودات از طریق اسکن قابل‌مشاهده است.

در مورد ماده سفیدرنگی که مومیایی‌ها را پوشانده هم گفته شده که این پودر کلرید کادمیوم است و ویژگی‌های آنتی باکتریال آن باعث شده تا حجم قابل‌توجهی از بافت و ارگان‌های ماریا و دیگر مومیایی‌ها در گذر زمان تجزیه نشوند.

دانشمندی روسی صحت بقایای موجودات فضایی مومیایی شده را تایید کرد!

بر طبق مابقی جزئیات منتشرشده در مورد این موجودات فضایی می‌توان گفت که بافت جانداران از نوع زیستی بوده و هرکدام دو دست،‌ دو پا، یک سر،‌ دو چشم و یک دهان دارند؛ کوروتکوف پس از سفر به پرو شانس این را پیدا کرد که چهار مومیایی دیگر که هریک 70 سانتی‌متر طول داشتند را بررسی کند و پس از سفر، این محقق روسی جنجال‌برانگیز اعلام کرده که علاوه بر ساختار جمجمه و انگشتان، هیچ یک از موجودات فضایی مومیایی شده حفره ناف ندارند و دهان موجودات تنها به صورت شکافی ثابت و غیر منعطف در جمجمه آن‌ها قرار گرفته است.

در یکی از مصاحبه‌های کوروتکوف در مورد مومیایی‌ها، این محقق با اشاره به کشف نقاشی‌هایی باستانی، مربوط به تمدن‌های چند هزار ساله پرو که موجوداتی با ساختار آناتومی مشابه را به تصویر کشیده بودند، صحبت‌های جالبی را در مورد ماهیت موجودات مطرح کرد؛ او گفت که ممکن است مومیایی‌ها در زمان‌های دور ساکنین زمین بوده‌اند و قبل از پیدایش انسان‌ها منقرض ‌شده‌اند!

در انتها شما را به ویدیویی از کشف و بررسی مومیایی‌های عجیب پرو دعوت می‌کنیم:

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)