ورود به مدیریت وبلاگ

تصادف اتوبوس گردشگران در مازندران 6 زخمی برجا گذاشت

به گزارش خبرنگار ایرنا، این حادثه ساعت 12 و 20 دقیقه امروز به اورژانس 115 بابل گزارش شد و امدادگران هم بلافاصله برای ارائه خدمات به محل اعزام شدند .
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بابل در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : بعد از اعلام وقوع این حادثه ، پرسنل اورژانس پایگاه بندپی شرقی و همچنین هلال احمر بابل به محل حادثه که در جاده ییلاقی فیروزجاه در نزدیکی روستای درازکش اعزام شدند .
مهدی غلام نیا روشن افزود : در این حادثه دو زن 46 ساله ، دو مرد 50 ساله و دو پسربچه هشت و چهار ساله مصدوم شدند .
وی با اشاره به اینکه تمامی مصدومان این حادثه سرنشینان خودروی پراید بودند ، ادامه داد : برای انجام کارهای درمانی مورد نیاز ، مصدومان به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند .
به گفته سخنگوی اورژانس 115 بابل این اتوبوس حامل گردشگران و مسافران عازم مناطق ییلاقی مسیر بود که دچار این حادثه شد .
وی گفت : خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از مسافران اتوبوس آسیبی نرسید.
جاده صالحی ، جاده فیروزجاه و روستای درازکش که در فاصله حدود 40 کیلومتری تا شهر بابل قرار دارند از مناطق ییلاقی و تفریحی به شمار می روند.
مناطق ییلاقی و کوهستانی از جمله مناطقی است که مسافران وقتی به مازندران می آیند تجربه حضور در این مناطق را خواهان هستند و بیشتر مسافران به صورت تور به این مناطق عزیمت می کنند.
براساس اعلام ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران تاکنون با ثبت بیش از چهار میلیون نفر شب اقامت ، این استان رتبه نخست را در میزبانی از مسافران نوروزی داشته است .
2096/1654/7343

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)